Füzesabonyban nyomdaüzemi karbantartó állás egy műszakos munkarendben

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2019. 09. 17.

A Pikopack Zrt., a fém csomagolóeszközök egyik legnagyobb magyarországi előállítója

karbantartó

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • nyomda üzemi lakkozó és színnyomó gépek karbantartása
  • a gépek folyamatos működésének biztosítása, üzemszerű működésének felügyelete

Elvárásaink:

  • lakatos vagy egyéb fémipari szakmunkás végzettség
  • saját munkával szembeni igényesség

Előny:

  • nyomdaipari gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • egy műszakos munkarend
  • munkába járás támogatása
  • betanulás biztosítása

Munkavégzés helye: Füzesabony

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ a következő telefonszámon kérhető: 30/6023067

www.pikopack.hu  Cím:3390 Füzesabony, Kerecsendi út 123.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Munkarend

  • Általános