Karbantartó pozícióban álláslehetőség Egerben

Az Eszterházy Károly Egyetem az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat: Karbantartó

A munkavégzés helye: Eger

Feladatok:

  • Az Egyetem telephelyein felmerülő/jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzése
  • kisebb felújítások elvégzése
  • Részt vesz rendezvények előkészítésében és utómunkálataiban, egyéb eszközök, bútorok szállításában is
  • Szükség esetén besegít a kertészeti munkálatokban
  • Téli időszakban kazánházak, hőközpontok , ellenőrzése, kisebb javítása

Elvárások:

  • Emelt szintű szakképesítés az egység profiljának megfelelő szakirányú végzettség
  • Fűtő vagy vízvezetékszerelői szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői gyakorlat
  • Megbízható, precíz, önálló és felelős munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség

Jelentkezni az Egyetem HR Igazgatóságán lehet a "Jelentkezem" gombra küldött önéletrajzzal.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra