Sportfelelős munkakörben álláslehetőség Egerben a Decathlon üzletben

Tízpróba Magyarország Kft.
Eger
Bruttó 250 000 Ft - 270 000 Ft / hónap
2019. 09. 09.

Magyarországon 24 Decathlon áruházzunkkal a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól. Az országos projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Feladatok

Mindennapjaid során:

  • tanácsaiddal és termékeink elérhetőségének biztosításával hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb ember számára
  • részt veszel az áruház gördülékeny működtetésében: termékátvétel, termékek, árak kihelyezése és kasszafolyamatok, termékválaszték kialakításáért és a megbízható készletért
  • hosszútávú, eredményező gazdasági stratégiád megtervezéséért
  • polcképed kreatív, jövedelmező kialakításáért
  • sportos kapcsolatok fenntartásáért és újak kialakításáért
  • felhasználóinkkal közös sportesemények szervezéséért és koordinálásáért
  • áruházad érdekeit szem előtt tartva teendőidet a csapattal közösen szervezed meg

Elvárások

Köztünk a helyed, ha:

  •     a vadászat vagy kerékpározás szerelmese vagy
  •     rendszeresen űzöd sportodat hobbi szinttől akár a versenysportig
  •     felelősségteljeségeddel és szakértelmeddel szívesen segítenél másokat
  •     megtalálod a közös hangot mindenkivel
  •     szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  •     érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos”megoldások
  •     nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy

Amit kínálunk

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  •     időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  •     ötleteid és véleményed megosztásával segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését,
  •     bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrier utad eléréséhez képzési rendszerünk segítségével, továbbá felelősségi köröd bővítésével
  •     jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  •     mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  •     napi rutin feladataidat okostelefonnal láthatod el,
  •     teljes munkaidőben bruttó 250 000 - 270 000 Ft alapbérben részesülsz
  •     további rendszeres  juttatás lesz elérhető számodra

A jelentkezem gombra kattintva neved, elérhetőséged, sportod megadásával és önéletrajzod feltöltésével regisztrálj 2 perc alatt karrier oldalunkon és egy héten belül felvesszük veled a kapcsolatot!

Mi már várunk Téged!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott