A Flott-Trans Kft. csapatához logisztikai ügyintéző pozícióba kollégát keresünk

Flott-Trans Kft.
Eger
2019. 09. 03.

A Flott-Trans Kft. – 1990. óta a belföldi közúti árutovábbítás jelentős piaci szereplője, egri irodájába tapasztalattal rendelkező LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás (szóban és írásban)
  • Vállalatirányítási rendszerben és egyéb webes alkalmazásokban történő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Irodai és MS Office alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete
  • Adminisztrációban / adatrögzítésben szerzett munkatapasztalat
  • Logisztikai szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil, megbízható munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott