Bejelentett 8 óra üzletkötői munka Észak-Kelet Magyarország és Pest megye részén

Himalaya Logistic Kft.

2020. 05. 06.

Egri székhellyel rendelkező dinamikusan fejlődő kereskedelmi cég üzletkötőket keres

  • Heves megye
  • Nógrád megye
  • Pest megye
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Hajdú-Bihar megye
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Jelentkezők figyelmében

  • Kérjük mindenképp vegyék figyelembe az "Elvárások" részt és csak tapasztalattal rendelkező üzletkötők jelentkezzenek. Személyes találkozás alkalmával ezen "képesítés" hiánya gyorsan kiderül, ami gyors elköszönéshez vezet.

Feladatok

  • Potenciális új ügyfelek megkeresése, kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ügyféligények felmérése, megismerése, elemzése, tanácsadás, konkrét megoldási javaslatok kidolgozásával karöltve
  • Piacfigyelés és versenytárs-elemzés, jelentési kötelezettségek
  • Új üzleti lehetőségek proaktív felkutatása

Elvárások

  • Olyan minimum 3 év releváns tapasztalattal rendelkező kollégát szolgáltatás- és/vagy termékértékesítésben, területi képviselői vagy üzletkötői szerepkörben.
  • Aktív B kategóriás jogosítvány tulajdonosa, (autó)vezetői tapasztalattal
  • Saját autó
  • Ismeri és célravezetően alkalmazza a prezentációs és tárgyalási technikákat az ügyfelekkel és partnerekkel
  • Hatékonyan kommunikál az ügyfelekkel, partnerekkel és a kollégákkal.
  • Gyors gondolkodású, határozott, önálló, kezdeményező

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett 8 óra
  • Versenyképes jövedelem (teljes munkaidős, bruttó bérrel bejelentett munka)
  • Családias légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Finom kávé

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott