Egerben külkereskedelmi ügyintéző állás

Mérker 2007 Zrt.
Eger
2019. 08. 27.

A MÉRKER 2007 Zrt. egri irodája felvételt hirdet külkereskedelmi ügyintéző munkakörbe.

A MÉRKER 2007 Zrt. 1991-ben alakult Egerben.

Célul tűztük ki, hogy a magyar ipar számára kiváló minőségű, főként német és amerikai mérés- és irányítástechnikai termékeket kínáljunk különböző mérési feladatok megoldására. Így a társaság mára, a magyarországi irányítás- és méréstechnikai piac egyik legmeghatározóbb nagykereskedelmi szereplőjévé vált és szinte minden mérési feladatra megoldást tud ajánlani. Bizonyítja ezt a több mint 2000 állandó partnere és az ország egész területét lefedő kereskedelmi irodahálózata.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése, megrendelések bonyolítása
  • Külföldi gyártó cégekkel történő kapcsolat felvétel
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
  • Fordítás
  • Projektek előkészítése
  • Statisztikák készítése

Elvárások

  • Külkereskedelmi főiskolai végzettség
  • Legalább középfokú angol és/ vagy német nyelvvizsga, aktív nyelvhasználattal.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalattal.
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP, Octopus 8)
  • Kereskedelmi területen eltöltött szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott