Szerszámgazdálkodó munkatársat keres a RUAG Aerostructures Hungary Zrt. Egerben

A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. (a RUAG nemzetközi cégcsoport tagja) egri gyárába, mely az Airbus A320 és Bombardier CRJ termékcsalád repülőgépeihez szerkezeti elemek gyártásával foglalkozik, munkatársat keres:

Szerszámgazdálkodó munkakörbe

Feladatok

  • Szerszámraktári kiadás és bevételezés
  • Szerszámfogyás nyomon követése, nyilvántartás
  • Minimum szerszám készletszintek meghatározása
  • Beszerzési igények készítése, rendelés nyomon követése
  • Együttműködés a termeléssel és a karbantartással
  • Időszakos szerszámleltár
  • Egyszerű karbantartások végrehajtása

Elvárások

  • Logisztikai, raktározás munkakörben szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Műszaki érdeklődés (műszaki végzettség előny)
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önállóság, proaktivitás
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát kérjük küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva, ”Szerszámgazdálkodó”megjelöléssel!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott