Recepciós állás egri alakformáló stúdióban

InfraShape Eger
Eger
2019. 07. 29.

Eger közkedvelt alakformáló stúdiójába recepciós munkatársat keresünk szeptemberi kezdéssel.

Munkatapsztalat nem elvárás, pályakezdők, iskola mellett dolgozni kívánók jelentkezését is várjuk (jelentkezési határidő: augusztus 10.).

Feladatok

  • vendégek szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása,
  • InfraShape Horizontal alakformáló gép funkcióinak ismerete,
  • bejelentkezések, időpont egyeztetések naprakész kezelése,
  • a stúdió szolgáltatásainak értékesítése.

Elvárások

  • barátságos megjelenés,
  • lendület és dinamizmus,
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzés,
  • precíz, megbízható, munkájára igényes személy.

Előnyök

Jelentkezéskor előnyt jelent:

  • egri lakóhely,
  • regisztrált munkakeresői státusz/pályakezdő.

Amit kínálunk

  •  kellemes környezet,
  • korrekt, igényes munkakörülmények,
  • bérletértékesítés utáni bónuszjövedelem,
  • kiszámítható, rugalmas munkarend.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott