Karbantartó kollégát keresünk verpeléti borászati üzemünkbe hosszú távra

A Varsányi Pincészet Verpeléti üzemébe borászati szivattyúk és borászati gépek karbantartására keressük gyakorlattal rendelkező munkatársunkat.

Feladatok

  • borászati gépek karbantartása
  • borászati szivattyúk karbantartása

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Szakközépiskolai vagy szakmunkásképzői végzettséggel rendelkezel
  • karbantartásában, szervizelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalatot szereztél
  • precizitás jellemez
  • kiváló problémafelismerő- és megoldó képességgel rendelkezel
  • képes vagy önállóan és csapatban is munkát végezni

Előnyök

  • borászatban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • korrekt munkabér
  • hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott