Diák munkavállalókat keresünk operátor munkakörbe Mezőkövesden

Mezőkövesdi termelési csapatunk erősítéséhez keresünk

A Modine piacvezető autóipari beszállítóként, világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll  a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.

Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Diákokat – operátor munkakörbe

A munkaerő-felvétel Diákszövetkezeten keresztül történik.

Feladatok:

  • Termékegységek összeállítása a munkautasítások alapján
  • Gépek kezelése, műszaki felügyelete, termelés dokumentálása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos diákigazolvány
  • 18. életév betöltése
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségközpontú, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehetőség

Ha szívesen csatlakozna a Modine Hungária csapatához, várjuk szakmai önéletrajzát, a "Jelentkezem" gombra kattiontva várjuk, vagy a 3400 Mezőkövesd Lövői út 35. postacímre.

Kérjük jelentkezéskor pontosan jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános