Minőségellenőr és higiénikus munkatársat keres a Stühmer Kft.

Stühmer Kft.
Maklár
2019. 11. 18.

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres csapatába

MINŐSÉGELLENŐR ÉS HIGIÉNIKUS MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

  • HACCP és IFS minőségirányítási rendszerek működtetése, a minőségügyi folyamatok és a kapcsolódó dokumentációs vezetése
  • az édesipari termékek minőségi és higiéniás ellenőrzése és a hozzá kapcsolódó dokumentumok vezetése
  • a mérőeszközök, mérőműszerek és laboratóriumi vizsgálatok elvégzése
  • reklamáció kezelése
  • nem-megfelelőségek elemzése, értékelése, részvétel a vevői reklamációk kezelésében
  • munkafolyamatokban, a termékekben, a munkakörnyezetben és munkaeszközökben hibák, hiányosságok feltárása, IFS szerinti dokumentálása
  • minőségirányítási vezető rendszeres tájékoztatása az ügyek állásáról
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • kapcsolattartás a munkavédelmi megbízottal

Elvárás:

  • minimum élelmiszeripari technikusi végzettség
  • hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat,
  • IFS minőségirányítási rendszer ismerete
  • jó kommunikációs készségek
  • konfliktusok hatékony kezelése
  • megbízhatóság
  • lojalitás
  • határozottság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, vállalatirányítási rendszerekben szerzett tapasztalat

Előny:

  • felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, lendületes csapat
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott