Salgótarjáni könyvelőirodába könyvelői állás

Salgótarján központjában működő könyvelőiroda gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelőt és bérszámfejtő kollégát keresünk.

Feladatok

  • társasvállakozások teljes körű könyvelése
  • beérkező bizonylatok tartalmi és formai ellenőrzése
  • adóbevallások határidőre történő előkészítése
  • havi-, negyed-, éves zárási feladatok
  • beszámolókhoz analitikus és főkönyvi egyeztetések
  • számviteli asszisztens: könyvelési feladatok előkészítése, adatrögzítés, táblázatok készítése, analitikák készítése
  • teljes körű bérszámfejtés, NAV bevallások, támogatások elszámolása

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • Microsoft Word és Excel használata
  • önálló , megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Adó-, jogszabályok napra kész ismerete

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés
  • nagyon jó csapat
  • nyugodt munkahelyen történő munkavégzés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott