Karbantartó munkatársat keresünk Kerecsendre

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 06. 28.

Karbantartó

munkatársat keres

a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő cég keres karbantartó munkakörbe munkatársat. Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok:

  • Megmunkáló gépek elektromos hibáinak feltárása és elhárítása, gépleállások megszüntetése
  • Tervezett és váratlan karbantartási feladatok elvégzése
  • Egyéb kisgépek, berendezések megfelelő állapotának biztosítása
  • Garanciális, szerződéses feladatok ügyintézése

  •  Középfokú műszaki végzettség (elektromos műszerész, technikus)
  •  Gyártósori (CNC) környezetben szerzett karbantartási tapasztalat
  •  Műszaki rajzolvasás
  •  Naprakész számítógépes ismeretek
  •  Pontos, önálló munkavégzés
  •  Csapatban való együttműködés
  •  MS Office programok ismerete
  •  Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egy műszakos, nyolcórás munkarend
  • Kulturált munkakörülmények
  • Több váltás munkaruha, melyet a cég tisztíttat
  • Jó hangulatú fiatal csapat
  • Bejárás céges kisbuszokkal

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy termelő cégnél helyezkedjenek el.

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a 36/450-117-es telefonszámon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános