Büfékocsiba tapasztalt pultos munkatársat keresünk Makláron

Minden hónap első csütörtökére büfékocsiba az Onodi vásárba pultost keresek!

Maklári telephelyről indulva hajnal 1-kor és ide visszaérkezés kb.du.18.00-kor.

Amit biztosítunk a dolgozok begyűjtése és hazaszállítása ha nem megoldott.

Napi étkezés és dolgozói ital fogyasztás.

Munkaköri leírás:

  • Étel frissensültek kiadása/mérlegelés/,gyros hamburger készítése és kiadása,ital kiszolgálás.
  • Környezetünk tisztán tartása.
  • Csapatmunkában való részvét ki és összepakolás.

Napi bejelenéssel fix fizetéssel dolgozni akaró vendéglátásban jártas pultost keresünk!

Lehet egy vagy több napos is.

További információ telefonon:  0620/ 94 721 54

Elvárások

  • Tapasztalt munkaerőt keresek!

Előnyök

  • Hölgyek jelenkezése

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott