Áruházi értékesítő állás Egerben, B kategóriás jogosítvánnyal

S/K Kereskedőház Kft.
Eger
Bruttó 320 000 Ft / Hónap
2024. 01. 05.

25 éve működő S/K Kereskedőház KFT Áruházi értékesítő munkatársat keres Egerben a Külsősor úton lévő telephelyére.

Vásárlóink minél magasabb szintű és minőségű kiszolgálása érdekében.

Kizárólag villamossági termékek áruísmeretében jártas, illetve kereskedelmi gyakorlattal rendelkező jelentkezőket várunk!

Feladatok

  • partnerek bolti kiszolgálása
  • áruház rendezettségének folyamatos fenntartása
  • beérkező rendelések feldolgozása
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • áru átadás, átvétel

Elvárások

  • Kizárólag kereskedelmi végzettséggel vagy igazolható szakmai gyakorlattal rendelkezők,
  • Villamossági területen szerzett gyakorlat,
  • Önálló munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs készség, intelligencia,
  • Számítógépes felhasználói ismeret,
  • Terhelhetőség, rugalmasság,
  • Magas fokú készség az együttműködésre és a csapatmunkára,

Előnyök

  • Villamossági termék ismeret,

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely 25 éve!,
  • Rugalmas munkamenet, feltétlen támogatás a minél jobb munkavégzés érdekében,
  • Kölcsönös megelégedettség esetén versenyképes jövedelem,
  • Motivált csapat, erős csapatszellem.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott