Áruházi értékesítő munkatársat keresünk Egerben

S/K Kereskedőház Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Eger

Bruttó 220000 / Hónap
2021. 02. 22. 11:39

25 éve működő S/K Kereskedőház KFT Áruházi értékesítő munkatársat keres Egerben a Külsősor úton lévő telephelyére.

Vásárlóink minél magasabb szintű és minőségű kiszolgálása érdekében.

Kizárólag villamossági termékek áruísmeretében jártas, illetve kereskedelmi gyakorlattal rendelkező jelentkezőket várunk!

Feladatok

  • partnerek bolti kiszolgálása
  • áruház rendezettségének folyamatos fenntartása
  • megrendelés összekészítés
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • árú átadás, átvétel

Elvárások

  • Kizárólag kereskedelmi végzettséggel vagy igazolható szakmai gyakorlattal rendelkezők
  • Villamossági területen szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, intelligencia
  • Számítógépes felhasználói ismeret
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Magas fokú készség az együttműködésre és a csapatmunkára

Előnyök

  • Villamossági termék ismeret

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely 25 éve!
  • Rugalmas munkamenet, feltétlen támogatás a minél jobb munkavégzés érdekében
  • Kölcsönös megelégedettség esetén versenyképes jövedelem
  • Motivált csapat, erős csapatszellem
  • Próbaidő letelte után az alapbér a feltételek teljesülése esetén újra tárgyalásra kerül.