Gyártástechnológiai vezető munkatársat keresünk Kerecsendre

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 05. 24.

Gyártástechnológiai vezető munkatársat keres

a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Belga tulajdonú, kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő cég keres Gyártástechnológiai vezető munkatársat. Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Új munkatársunk feladata:

  • Felügyeli és irányítja az osztály által végzett tevékenységet
  • Rajzdokumentáció és prototípus dokumentáció elkészíttetése és ellenőrzése
  • Vevői kérésre termékfejlesztés nyomon követése
  • Árajánlatok készítése, ellenőrzése
  • Együttműködik az üzemi termeléstechnológia irányításában, tekintettel a termékek minőségére és a termelés rentabilitására.
  • Javaslatok kidolgozása költséghatékonyság, termelékenység növelésére
  • Belső fejlesztések, belső gyártások kidolgozása
  • Normaidők kidolgozása

Keresett képességek, képzettségek:

  • Gépgyártástechnológiai technikus
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Solid Edge vagy egyéb tervező szoftver ismeret
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Gyakorlatias gondolkodásmód, jó elemzőképesség
  • Precizitás
  • Együttműködő (fejlesztőkkel és termelési kollégákkal)
  • Kreatív, kiváló problémamegoldó és szervező
  • Eredményorientáltság, jó kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Radan lemeztábla tervező szoftver ismerete
  • Idegen nyelv ismerete (angol/német)

Bérezés:

  • Versenyképes fizetés (Jelentkezéskor bérigényt kérünk feltüntetni)

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Kulturált munkakörülmények
  • Jó hangulatú csapat
  • Változatos munkakör, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 3396 Kerecsend, Füzesabonyi út 75-81.

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy 100 fős, családias termelő cégnél helyezkedjenek el.

Kérjük, küldje fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos