Minőségirányítási munkatársat (minőségellenőr) keresünk automata sebességváltó-gyártás területére

ZF Hungária Kft.
Eger
2019. 07. 30.

ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft. Minőségirányítási munkatársat keres az Automata sebességváltó-gyártás területére

Minőségirányítási munkatárs (minőségellenőr)

Feladatok

  • Szerelési folyamatok ellenőrzése, eredmények dokumentálása
  • SPC – statisztikai folyamatszabályozó kártyák létrehozása
  • Alkatrészek, szerelvények és rendszerek vizsgálata
  •  FMEA – hibaszimulációk elvégzése
  • Gép-, folyamatképességek kiértékelése Qs-stat szoftverben
  • MSA - mérőrendszer képesség vizsgálatok elvégzése
  • Programok tesztelése, szükség esetén javítása
  • Hibaelhárítás a mérőgépeken
  • Minőségi statisztikák kidolgozása
  • Minőségbiztosítási intézkedések végrehajtása
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Német vagy Angol nyelvtudás
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Mérőrendszerekben való jártasság
  • Gép-, folyamatképesség ismerete
  • MS-Office, SAP ismeret
  • Csapatban való együttműködés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott