Karbantartó pozícióban álláslehetőség Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 05. 13.

Karbantartó

munkatársat keres

a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Belga tulajdonú, kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő cég keres karbantartó munkakörbe munkatársat. Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok:

  • Gépek, berendezések megfelelő állapotának biztosítása
  • Ipari gépek és egyéb készülékek szerelése, beállítása
  • Zsírozások, tisztítások ellenőrzése
  • Garanciális feladatok ügyintézése
  • Egyéb telephelyi karbantartások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • Vállatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egy műszakos, nyolcórás munkarend
  • Kulturált munkakörülmények
  • Több váltás munkaruha, melyet a cég tisztíttat
  • Jó hangulatú fiatal csapat
  • Bejárás céges kisbuszokkal

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy termelő cégnél helyezkedjenek el.

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a 36/450-117-es telefonszámon lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos