Projektvezetői állás felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezőknek

Egri cég

2019. 05. 02.

Az egri székhelyű cég

   Projektvezetői

munkakörbe keres munkatársakat

Heves megyei, B.A.Z megyei, Pest megyei, valamint Nógrád megyei

 kivitelezési munkáihoz

Elvégzendő feladatok:

  • a cég építési projektjeinek önálló irányítása
  • projektek előkészítésének irányítása
  • ajánlatok készítése
  • pályázati anyagok összeállítása
  • projekt fedezeti terveinek készítése és aktualizálása
  • előrehaladási jelentések készítése és adatszolgáltatás a cégvezetés felé
  • a kitűzött határidő, minőségi- és financiális célok elérésének felügyelete
  • alvállalkozók és beszállítók versenyeztetése, szerződések előkészítése
  • számlázások előkészítése, teljesítés igazolások beszerzése
  • napi kapcsolattartás a megrendelővel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel
  • építési munkák szervezése, felügyelete
  • a projekt szervezet operatív irányítása

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő-, vagy építészmérnök)
  • építési szakterületen szerzett tapasztalat minimum 5 év
  • kivitelezési munkák előkészítésében és lebonyolításában jártasság
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MS Projekt)
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • kiemelkedő probléma megoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felelős műszaki vezetői vagy műszaki ellenőri jogosultság megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • korszerű munkaeszközök (amennyiben a munkakör ellátásához szükséges: laptop, telefon, gépjármű)
  • folyamatos szakmai kihívás
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat

fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Kérem jelölje meg melyik munkaterületre kívánja beadni pályázatát.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános