Építés vezetői pozícióba munkalehetőség

Egri cég
Eger
2019. 05. 02.

az egri székhelyű cég

   Építés vezetői

 munkakörbe keres munkatársakat

Heves megyei, B.A.Z megyei, Pest megyei, valamint Nógrád megyei

 kivitelezési munkáihoz

Elvégzendő feladatok:

  • kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása,
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
  • építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése,
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárásaink:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök diploma)/magasépítő technikus
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • projekthelyszínen történő munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • korszerű munkaeszközök (amennyiben a munkakör ellátásához szükséges: laptop, telefon, gépjármű)
  • folyamatos szakmai kihívás
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat

Egyéb információ az állásról:

  • munkavégzés helye : Heves megye, B.A.Z megye, Pest megye, valamint Nógrád megye
  • munkaviszony: határozatlan
  • munkaidő: teljes

fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Kérem jelölje meg melyik munkavégzési helyre kívánja beadni pályázatát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános