Füzesabonyban logisztikai és gyártás adminisztratív referens munkakörben álláslehetőség

Logisztikai és gyártásadminisztratív referens

Elsősorban nyugat-európai célpiacra termelő, minőségi nyílászárókat gyártó cég logisztikai és gyártás adminisztratív referens munkakörbe keres hölg ymunkatársat.

Feladatok

  •  a gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzésének diszponálása, napi kapcsolattartás az adott beszerzési terület beszállítóival; rendelések összeállítása, az általa megrendelt, s beérkezett áruk, alapanyagok átvétele, mennyiségi és minőségi ellenőrzése; a gyártási folyamatok  adminisztratív előkészítése, valamint a raktárgazdálkodással kapcsolatos feladatok háttértámogatása a raktári nyilvántartások naprakész vezetése által.

Olyan gyorsan tanuló, s munkájukra igényes kandidátok jelentkezését várjuk, akik az egymásra épülő folyamatok, rendszerek sajátosságait gyorsan átlátják, s azok rendszerszintű működtetését – a betanulást követően – önállóan is biztosítani képesek.

Elvárások

  • Logisztikai végzettség, gyakorlat előny, de nem feltétel, viszont az alapfokú angol vagy német nyelvtudás igen.

Amit kínálunk

  • Kezdeti bérezés megegyezés szerint, a sikeres betanulást és az önálló, magas szintű munkavégzés követelményeinek elsajátítását követően kiemelt bérezési lehetőséget biztosítunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános