Egri apartmanok takarítására keresünk takarító munkatársakat

Kovács-Csatlós Róbert Adószámmal rendelkező magánszemély
Eger
Nettó 2 500 Ft - 3 000 Ft / óra
2019. 04. 30.

Takarítót keresünk Eger belvárosában levő 2 apartman takarítására!

Fő feladatok:

  • portalanítás, porszívózás, felmosás, ágyazás, fürdőszoba takarítás stb.

A munkaidő 1, max. másfél óra.

Függ az apartman vendégek utáni állapotától.

Nagy koszra nem kell számítani, de takarítás után szőrszál, hajszál nem maradhat sehol!

Olykor a vendég fogadása is a feladat része, ezért alapfokú angol nyelvtudása szükséges!

A vendégek pár éjszakát maradnak, és van amikor a váltás 2-3 órán belül érkezik.

Rugalmas időbeosztás szükséges.

A takarítás általában 11:00 és 14:00 óra között történik.

A fizetés 2500-3000 ft / apartman

A részleteket személyesen megbeszéljük.

Fényképes jelentkezését emailben várom a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Köszönettel, Kovács Róbert.

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott