Manager álláslehetőség egri gyorsétteremben, kiemelt bérezéssel

Prohumán 2004 Kft.
Eger
2019. 04. 24.

Nemzetközi gyorsétterem lánc egri egységébe keresünk Junior Manager ( Betanuló üzletvezető helyettes) pozícióba munkavállalókat, kiemelt bérezéssel.

Ha szeretne Magyarország egyik legkedveltebb gyorséttermének dinamikus, barátságos csapatának tagja lenni, kattintson a jelentkezem gombra.

Feladatok

  • Részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése)
  • Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
  • Éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása, fejlesztése
  • Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése
  • Csapat motiválása, csapatépítés
  • Új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése
  • Dolgozói beosztások készítése, munkaidő nyilvántartása, munkajogi szabályok megtartása
  • Mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása
  • Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása

Elvárások

  •  Vendéglátásban és/vagy vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmas munkaidő beosztás és a fizikai munka vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés és magabiztos kommunikáció
  • Rövid idő alatt, vezetői feladatokat ellátása

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Rövid idő alatt, előrelépési lehetőségek, vezetői feladatok ellátása
  • Korlátlan, ingyenes konditerem használat
  • Napi egyszeri étkezés, további országosan igénybe vehető kedvezmények
  • Cafeteria juttatás választható elemekkel
  • Teljesítmény jutalom, többféle bónusz
  • Utazási támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos