Szereléstervező pozícióban álláslehetőség Egerben a Zf Hungária Kft.-nél

ZF Hungária Kft.
Eger
2019. 04. 16.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

munkatársat keres az alábbi pozícióba

Szereléstervező

Feladatok

  • Szerelési ütemtervek készítése a vevői igények és a rendelkezésre álló kapacitás figyelembevételével
  • Kapacitás-problémák elemzése
  • Jövőbeni szűk kapacitások elkerülése, ennek érdekében problémák gyors megoldása
  • Stabil szerelési terv összeállítása
  • Szoros együttműködés a logisztikai területekkel a lehető legalacsonyabb készletszint biztosítása érdekében a külső és belső vevői igények maradéktalan kielégítése mellett
  • Szoros napi együttműködés a termeléssel

Elvárások

  • Felsősokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum két éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • SAP megbízható ismerete (PP, SD modul)
  • Problémamegoldó képesség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános