Egri könyvelő irodába könyvelő munkatársat keresünk

Ügyfélkör bővítés miatt egri könyvelő irodába könyvelő munkatársakat keresünk rugalmas munkaidőben, főállásban.

Irodánk frekventált, jól megközelíthető helyen található Egerben.

Jelentkezéseket nemcsak Egerből, hanem Eger vonzáskörzetéből is várunk.

Feladatok

  • Ügyfeleink számára teljes körű könyvelési feladatok ellátása:
    • Beérkező számlák ellenőrzése, iktatása és kontírozása, gépi könyvelése
    • Banki utalások felvitele, aláírásra előkészítése, könyvelése
    • Házipénztári dokumentáció kezelése, készpénzforgalom kezelése,
    • Munkabérrel kapcsolatos dokumentáció ellenőrzése, könyvelése
    • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, értékcsökkenés elszámolása
    • Elszámolások elkészítése és általános könyvelés elvégzése
  • Adófolyószámlák ellenőrzése, könyvelése.
  • Adóbevallások előkészítése.
  • Ügyfelek által kért jelentések, kimutatások elkészítése.
  • KSH adatszolgáltatások készítése.
  • Beszámoló készítésben való részvétel.
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség- nem szükséges regisztráció.
  • A számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete.
  • NAV elektronikus felületek kezelése.
  • Kiváló számítógép-kezelői ismeretek, felhasználói szintű Excel, Word ismerete.
  • 1-3 éves könyvelői tapasztalat.
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó készség, stressz tűrő képesség.
  • gyorsaság, igényesség, precizitás, koncentráló képesség.
  • szakmai fejlődésre való nyitottság.
  • felelősségteljes, lelkiismeretes munkavégzés.
  • csapatmunkára való képesség.
  • analitikus gondolkodásmód.
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony.
  • Biztos háttér, kiemelkedő munkakörülmények.
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőség.
  • Komplex feladatkör, önálló munkavégzés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános