Raktáros pozícióban munkalehetőség Egerben

STAVMAT Zrt.
Eger
2019. 04. 05.

Dinamikusan bővülő Stavmat Zrt. 130 telephellyel rendelkező, 31 Magyarországon lévő építőanyag-kereskedelmi hálózatunk az alábbi pozíciókba munkatársakat keres:

Raktáros:

A raktárhoz kapcsolódó fő feladatok:

  • építőanyagok átvétele és kiadása
  • raktár rendjének fenntartása

Elvárások:

  • Megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, ingyenes továbbképzések
  • 1 műszakos munkarend
  • kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség, dolgozói rendezvények)

 Egyéb béren kívüli juttatások:

  • versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)

  • akár azonnali kezdési lehetőség

  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely

  • fejlődési lehetőség, továbbképzések

  • határozatlan idejű munkaszerződés, pontos eligazítás, betanítás az első hetekben

  • megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben

  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program

  • egységes munkaruha felszerelést

Amennyiben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor jelentkezzen a 0630/ 69 207 78 -as telefonszámon, vagy küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a telepvezető részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ondrésik Zsolt telepvezető

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános