Raktáros pozícióban álláslehetőség Egerben

TOBROCO MACHINERY Kft

Az I. Vilmos Király díjjal kitüntetett holland TOBROCO-GIANT vállalat keresett munkagépeivel a világ 40 országában van jelen és intenzíven növekszik. A 2013- ban Egerben alapított leányvállalata hegesztett részegységeket gyárt, fest, szerel. Ide várjuk leendő kollégánkat a következő pozícióba:

Raktáros

Feladatai:

  • a beszerzett alapanyagok, alkatrészek, kötőelemek, más szolgáltatók által végzett műveletek (pl. horganyzás) érkeztetése, ellenőrzése, adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben
  • az üzemi igények kiszolgálása, egyes cikkek összekészítése
  • a raktárosi teendőkhöz kapcsolódó anyagmozgatás
  • a nem készletezett cikkek biztonsági készletszintjének figyelése, a pótlási igények jelzése a beszerzés felé
  • a kötőelem-kanbanrendszer kezelése
  • kéziszerszámok és egyéb cikkek szerszámkönyves nyilvántartása
  • selejtezés, leltározás • közreműködés a vállalat raktározási rendjének fejlesztésében
  • kisebb, környékbeli fuvarok végrehajtása 1,5 tonnás kisteherautóval

Elvárások:

  • vasas szakmában szerzett anyagismeret
  • tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában, alapvető informatikai jártasság, excel használat
  • targoncavezetői és B kategóriás jogosítvány
  • jó időbeosztás, önálló munkavégzés, rendszeretet, kreativitás

Juttatások:

  • Színvonlas alapbér, mozgóbér, 13. havi bér, cafeteria, bejárás-támogatás

Jelentkezését (életrajzát, motivációs levelét) ide várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva

  • Címünk: Tobroco Machinery Kft, 3300 Eger, Kistályai út 18.
  • Telefonszám: +36 36 515 286

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos