Fuvarszervező állás Egerben tapasztalattal rendelkezőknek

Flott-Trans Kft.
Eger
2019. 03. 29.

A Flott-Trans Kft. – 1990. óta a belföldi közúti árutovábbítás jelentős piaci szereplője, egri irodájába tapasztalattal rendelkező

 FUVARSZERVEZŐ

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok

  • Ügyfelekkel, járművezetőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Gépkocsivezetők munkájának koordinálása
  • Fuvarfeladatok kiosztása, szállítás közben fellépő zavarok kezelése, megoldása
  • Fuvarfeladatok nyomon követése a belső informatikai rendszerben
  • Kapcsolódó adminisztratív, ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • Határozottság
  • Jó problémamegoldó- és szervező készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelési készség
  • Logikus gondolkodás
  • Stressz-tűrés
  • Higgadt, nyugodt személyiség

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy közlekedésmérnöki)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil, hosszú távú, megbízható munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott