CNC marós munkatársat keresünk egri üzemünkbe egy műszakos munkarendben

Multipack Kft.
Eger
2023. 08. 14.

A MULTIPACK Kft.  egri telephelyére keres hosszú távra  CNC MARÓS munkatársat.

Ha szívesen csatlakozna a Multipack Kft. csapatához, várjuk szakmai Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton a Multipack Kft. 3300 Eger, Gyetvai u. 5, címre.

Feladatok

  • CNC megmunkáló központon történő önálló programozás (HURCO)
  • műszaki dokumentumok és tervrajzok olvasása

Elvárások

  • CNC megmunkáló központon történő önálló programozás
  • szakirányú végzettség
  • műszaki tervrajzok olvasása
  • minimum 5 év CNC megmunkálóközponton szerzett szakmai tapasztalat egyedi gyártásban
  • mérőeszközök ismerete
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • HURCO megmunkáló központon szerzett gyakorlat előnyt jelent

Előnyök

  • HURCO megmunkáló központon szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • egyműszakos munkarend (6:00-14:20-ig) hétfőtől péntekig
  • igényes, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • hosszú távú munka, stabil anyagi háttér
  • kis szériás egyedi gyártás
  • fizetés: bruttó 600.000 - 670.000 Ft / hó gyakorlattól függően
  • béren kívüli juttatás
  • munkaruha biztosítása
  • munkába járás támmogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott