Mérnök, műszaki, villamossági

Villamosmérnök állás Budapesten a Mérker 2007 Zrt.-nél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budapest
2019. 03. 28. 09:31

A Mérker 2007 Zrt. mérés- és irányítástechnikai termékek nagykereskedelmével foglalkozó, országos irodahálózattal rendelkező cég budapesti irodájába mérnök-kereskedőt keres.

Munkavégzés helye: 1147 Budapest, Fűrész utca 106.

Feladatok:

  • A cég részére beérkező megrendelések lebonyolítása vállalatirányítási rendszerben, beszállítókkal történő kapcsolatfelvétel, visszaigazolások elkészítése
  • Árajánlatok előkészítése
  • Műszaki egyeztetések, termékek kiválasztása megrendelői igény szerint
  • Árajánlat bekérése a beszállítóktól, megrendelőkkel való egyeztetés
  • Reklamációs, garanciális ügyek intézése
  • Telefonon és személyes történő kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szállítási feladatok szervezése
  • Statisztikák készítése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnök képzettség
  • Minimum középfokú IT ismeret
  • Mobilitás, rugalmasság, kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges korszerű tárgyi feltételek
  • Rendszeres továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Budapesten lakhatás biztosítása
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése