A Juhász Pincészet egri pincéjébe főállású munkatársat keresünk

Juhász Péter Egyéni vállalkozó
Eger
Bruttó 1 200 Ft - 1 500 Ft / óra
2019. 03. 21.

Szépasszonyvölgy úti pincészetünkbe férfi kollegát keresünk főállásban, hosszú távra.

Ha érdekel a borászat, szőlőtermesztés, borkészítés, várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Elvárások:

  • megbízhatóság, önálló munkavégzés, jó fizikum,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • egri, vagy közvetlen Eger környéki lakcím

Feladatok

  • pincei munkálatok, szőlőfeldolgozással, borkészítéssel kapcsolatos munkák

Elvárások

  • megbízhatóság, önálló munkavégzés, jó fizikum, B kategóriás jogosítvány, egri, vagy közvetlen Eger környéki lakcím

Előnyök

  • traktoros gyakorlat, borászatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • biztos munka, jó kereseti lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok