Egerben mérlegképes könyvelő álláslehetőség

Tengely-Közmű Kft.
Eger
2022. 07. 19.

Egri építőipari vállalkozás több éves gyakorlattal rendelkező, munkájára igényes, megbízható munkatársat  keres főkönyvelői munkakörbe.

Feladatok

  • bank, pénztár, szállítók, vevők, vegyes napló könyvelése
  • bejövő számlák ellenőrzése
  • adó-, járulék bevallások készítése, ÁFA analitika készítése,
  • készletnyilvántartás felügyelete,
  • tárgyi eszközök havi nyilvántartása, értékcsökkenés elszámolása,
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok felügyelete,
  • adófolyószámla egyeztetések
  • év végi bevallások elkészítése
  • zárómérleg, beszámoló készítése
  • kapcsolattartás a társaság egységeivel
  • kapcsolattartás a társaság könyvvizsgálójával,
  • vonatkozó belső szabályzatok készítése,
  • pénzügyi kimutatások, elemzések készítése

Elvárások

  • Önálló munkavégzés, minimum 5 éves gyakorlat.
  • Mérlegképes könyvelő végzettség (REGISZTRÁLT!)
  • Precizitás, probléma megoldó készség.

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem.
  • Munkábajárás támogatása
  • Stabil munkahely (30 éves építőipari cég)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető