CNC programozó és operátor állás Kerecsenden

Eger vonzáskörzetében lévő bútorgyár keres CNC programozó és operátor munkatársat azonnali kezdéssel.

Azon érdeklődök részére, akik informatikai ismerettel igen, de CNC végzettséggel nem rendelkeznek, biztosítanánk a megfelelő képzést, amennyiben kellő elhivatottsággal bírnak.

A programozói feladat távmunkában is végezhető, egyéni megállapodás alapján.

Olyan cégek jelentekézést is várjuk, akik rendelkeznek szabad kapacitással, és bérmunkában tudnának nekünk dolgozni.

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • CNC-szerszámgépek és gyártási rendszer programozása /programozó/
  • gépek és rendszerek előkészítése, próbafuttatás, gépek beüzemelése, gyártás felügyelete
  • CNC gép karbantartása, CNC szerszámok ellenőrzése és rendelése
  • első sorban tömör faanyag, másodsorban lapanyag megmunkálása
  • műszaki rajzok alapján dolgozni
  • 5 tengelyes CNC gépre programok írása
  • gyártási sablonok készítése
  • dokumentációk, rajzok előkészítése

Elvárások

  • CNC programozói vagy informatikus végzettség /programozó/
  • CNC gépkezelői végzettség
  • műszaki beállítottság
  • AUTO CAD és CadCam valamint B-Solid program ismerete
  • gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • nagyfokú számítástechnikai ismeretek
  • precizitás, felelősségvállalás
  • önálló elemző és döntési képesség

Előnyök

  • angol nyelv ismerete
  • 5 tengelyes CNC gép ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • azonnali kezdés
  • változatos feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés, szállás biztosított
  • stabil, hosszú távú munka

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Munkarend

  • Általános