Munkavédelmi technikus állás Egerben pályakezdő munkavállalónak

Pályakezdő munkavédelmi technikus végzettségű kollégát keresünk egri irodánkban, hosszú távra, napi 8 órás munkaidőbe!

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

Elsődleges elvárásunk,a leendő kolléga felé,hogy legyen szorgalmas, akarjon tanulni, gondolkozzon megoldásközpontúan!A szakmai részt megtanítjuk,ezt követően pedig önálló, proaktív munkavégzést váruk el!

  • Munkavédelmi dokumentációk készítése,
  • Kapcsolattartás a szakhatóságokkal,
  • Helyszíni bejárások, szemlék megtartása, ezek alapján jegyzőkönyv készítése,
  • Különböző mérések és vizsgálatok szervezése/elvégzése.

Elvárások

  • Folyamatban lévő, vagy már befejezett munkavédelmi technikusi végzettség

Előnyök

  • Folyamatos fejlődés lehetőség!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott