Logisztikai programtervező munka automata sebességváltó-gyártás területén Egerben

ZF Hungária Kft.
Eger
2019. 03. 05.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.

Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikai programtervező

Feladatok

  • Hosszú távú stratégiai értékesítés tervezése
  • A termékskála összehangolása a vevőkkel és más ZF telephelyekkel
  • Az értékesítési és termelési volumen hosszú távú tervezése
  • A termelési kapacitás hosszú távú tervezése
  • Értékesítési és termelési riportok készítése és elemzése
  • Vevői igények összehasonlítása a belső- és külső kapacitással

Elvárások

  • Műszaki/gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat (hosszútávú termeléstervezés, projektmunka vagy vevői kapcsolattartás)
  • Utazási hajlandóság
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Magabiztos német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Stratégiai szemléletmód

Előnyök

  • Nemzetközi szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános