Új gépjármű értékesítő munkakörbe kollégát keresünk Egerben

Dragwitt Kft.
Eger
Bruttó 400 000 Ft - 600 000 Ft / hónap
2019. 02. 26.

Megbízónk a gépjármű piac egyik vezető gyártó cége.  Számukra keresünk Észak-Kelet- Magyarországi munkavégzéssel munkatársat

Új gépjármű értékesítő

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfélkör kezelése, ajánlatkészítés, szerződések megkötése
  • Vevőlátogatások adminisztrációja belső rendszerben
  • Járművek specifikálása, megrendelése, specifikációk ellenőrzése
  • Járműfelépítmények megrendelése, járműátadás vevői igény esetén
  • Az értékesítési folyamat adminisztrációjának figyelemmel követése, vevői panaszok menedzselése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló értékesítési területen (teherautó, személyautó, gép-, mezőgazdasági gép) szerzett néhány éves tapasztalat
  • Szakirányú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, C kategóriás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélorientált, együttműködő magatartás
  • Önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai, műszaki továbbképzés

Munkavégzés helye: Észak-Kelet-Magyarország

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott