Főállású masszőrnek álláslehetőség az egerszalóki 4*-os szállodába

REÁLNET Kft.
Egerszalók
2019. 02. 07.

Egerszalóki 4*-os hotel fürdőházába főállású masszőr munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

12 órás műszakok, munka 3 havi időkeretben.

Feladatok

  • masszőri feladatok ellátása, kínálatban szereplő masszázsok profi ismerete
  • masszázs helyiség rendben tartása
  • medencetér folyamatos ellenőrzése, tisztán tartása
  • medencék vizeinek folyamatos ellenőrzése, hőfok beállítása szükség esetén
  • kiemelkedő, udvarias kommunikáció a vendégekkel
  • masszázsok értékesítése
  • szaunatér folyamatos ellenőrzése, tisztán tartása
  • szaunaberendezések kezelése, hőfokok folyamatos ellenőrzése
  • fürdőház tisztaságának folyamatos ellenőrzése, felügyelete
  • együttműködés a takarító személyzettel
  • együttműködés a recepciós munkatársakkal

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • masszázs tanfolyamról oklevél/bizonyítvány megléte
  • kedves, kommunikatív személyiség
  • leinformálhatóság

Előnyök

  • angol/német nyelv használata szóban
  • meglévő vendégkör
  • Egerszalók környéki lakhely

Amit kínálunk

  • családias munkahelyi légkör
  • munkaruha
  • betanítás
  • munkába járás támogatása
  • étkezés biztosítása
  • stabil hátterű vállalat
  • fiatal, energikus csapat
  • versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott