CNC lézervágó munkakörben álláslehetőség Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 02. 06.

CNC lézervágó gépkezelő munkatársat keres

a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Belga tulajdonú, kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő cég keres kapacitás bővítés miatt CNC lézervágó munkakörbe munkatársakat.  Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik – korszerű technológia alkalmazásával – Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok:

  • Alkatrészek elkészítése CNC lézervágó gépen
  • Határidők betartása
  • Alapanyagok előkészítése
  • Előre elkészített programok alapján az alkatrészek kivágása
  • Kész alkatrészek csoportosítása, előkészítése tovább feldolgozásra, anyagok mozgatása targoncával, daruval.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki végzettség
  • Rajzolvasás alapos ismerete
  • Gépkezelői ismeretek
  • Mérőeszközök ismerete, biztonságos kezelése
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos műszakrend vállalása

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Trumpf sík és/vagy csőlézer vágó gépen szerezett tapasztalat
  • Targonca- és darukezelői jogosítvány

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában.

(Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy 100 fős könnyűfém megmunkáló - termelő cégnél helyezkedjenek el.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Több váltás munkaruha, melyet mi mosatunk biztosítva ezzel is a kényelmes utazást
  • Jó hangulatú fiatal csapat
  • Bejárás támogatása

Jelentkezni önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, illetve a 36/450-117-es telefonszámon lehet.

Ha kíváncsi ránk megtalál minket a www.sanamobel.com -on és Facebookon is!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos