CNC lézervágó gépkezelő munkatársat keres a Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 02. 04.

Belga tulajdonú, kerecsendi székhelyű, 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő cég keres kapacitás bővítés miatt CNC lézervágó munkakörbe munkatársakat.  Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik – korszerű technológia alkalmazásával – Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok

  • Alkatrészek elkészítése CNC lézervágó gépen
  • Határidők betartása
  • Alapanyagok előkészítése
  • Előre elkészített programok alapján az alkatrészek kivágása
  • Kész alkatrészek csoportosítása, előkészítése tovább feldolgozásra, anyagok mozgatása targoncával, daruval.

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Rajzolvasás alapos ismerete
  • Gépkezelői ismeretek
  • Mérőeszközök ismerete, biztonságos kezelése
  • Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos műszakrend vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Trumpf sík és/vagy csőlézer vágó gépen szerezett tapasztalat
  • Targonca- és darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Több váltás munkaruha, melyet mi mosatunk biztosítva ezzel is a kényelmes utazást
  • Jó hangulatú fiatal csapat
  • Bejárás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos