Projektmérnök kollégát keresünk manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére

ZF Hungária Kft.
Eger
2019. 02. 28.

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, a ZF Hungária Kft.

Manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Projektmérnök

Feladatok

  • Projektek vezetése, koordinálása
  • Folyamatfejlesztési projektek kidolgozása, folyamatok megtervezése, értékáram elemzés/tervezés
  • Döntések előkészítésében való részvétel, az ehhez szükséges dokumentumok előállítása, valamint azok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Veszteségelemzési projektek koordinálása
  • A ZF Termelési Rendszer bevezetése, ennek keretein belül lean tréningek, workshopok, oktatások szervezése és vezetése
  • Lean folyamatok támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Termelési, folyamatfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Projektmanagement gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS-Office alapos ismerete
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Kezdeményezőkészség, kreativitás, innovatív szemlélet
  • Nagyfokú terhelhetőség és magabiztosság

Előnyök

  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános