Logisztikai asszisztens munka Egerben jó kommunikációs készséggel

Te is a munkatársunk lehetsz!

Egerben működő, folyamatosan növekvő KTL festő üzemünkbe Logisztikai Asszisztens kollégánkat keressük. (NEM IRODAI MUNKA!)

Feladatok: (betanítunk)

  • logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása
  • szállítással kapcsolatos fuvardokumentumok kezelése
  • kapcsolattartás a raktárral
  • készletfigyelés

Elvárásaink:

  • pontosság
  • jó szervezőkészség
  • csapatjátékos attitűd
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önállóság, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targonca vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küld el fényképes szakmai önéletrajzodat bérigényed megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Köszönjük!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános