Bolti eladó álláslehetőség Egerben a Rádi Pékségnél

A Rádi Pékség Kft. egri kávézó-bisztró és pékségébe keres

bolti eladó (nő/férfi) munkatársat.

Feladatok

  • a vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • pénztárkezelés
  • a félkész termékek sütése, összeállítása, a késztermékek kihelyezése,elrendezése
  • kávé italok készítése
  • konyhai gépek, berendezések kezelése, tisztítása
  • az üzlet rendjének, rendezettségének és tisztaságának folyamatok fenntartása
  • részvétel adminisztrációs és leltározási feladatokban

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • bolti eladói vagy vendéglátásban szerzett néhány éves tapasztalat
  • barátságos, vevőorientált fellépés
  • munkára való igényesség, ápolt megjelenés
  • megbízhatóság, precizitás

Előnyök

  • pékáru eladásában szerzett tapasztalat
  • egri lakhely

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi háttér
  • versenyképes fizetés, bónuszrendszer
  • nívós munkakörnyezet
  • barista tréning, szakmai továbbképzések

Önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános