Műszaki ellenőri állás Egerben szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezőknek

Projektmenedzsment és műszaki ellenőri feladatokat ellátó egri székhelyű cég keres műszaki ellenőr munkakörbe szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalót teljes munkaidőben történő foglalkoztatás keretében.

Kérjük a jelentkezőket, hogy bérigény megjelölésével küldjék el önéletrajzukat, valamint mellé töltsék fel a legmagasabb iskolai végzettséget és a műszaki ellenőri jogosultságot igazoló dokumentumok másolatait is.

Feladatok

  • műszaki ellenőri feladatok ellátása a 266/2013. Korm. rendelet szerint
  • projektek lebonyolításában való közreműködés, projektmenedzsment feladatok műszaki támogatása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • korlátozás nélküli műszaki ellenőri jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • több szakmai területen rendelkezésre álló műszaki ellenőri jogosultság

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános