Jogi referens állás Egerben

Projektmenedzsment feladatokat ellátó egri székhelyű cég keres jogi referens munkakörbe jogi felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalót teljes munkaidőben történő foglalkoztatás keretében.

Kérjük a jelentkezőket, hogy bérigény megjelölésével küldék el önéletrajzukat, valamint töltsék fel a legmagasabb iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolatait is.

Feladatok

  •  projektmenedzsmenthez kapcsolódó jogi feladatok elvégzése
  • társaság működéséhez kapcsolódó jogi feladatok ellátása
  • ajánlatkérések, beszerzések előkészítése, lebonyolítása
  • kapcsolattartás a projektek megvalósításában résztvevőkkel
  • műszaki ellenőrzéshez kapcsolódó feladatok

Elvárások

  •  szakirányú felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • EU-s projektek lebonyolításában szerzett gyakorlat
  •  jogi szakterületen szerzett gyakorlat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános