A Hotel Villa Völgy **** szállodai értékesítési vezető és asszisztens kollégát keres

Villa Völgy Kft.
Eger
2019. 01. 14.

A Hotel Villa Völgy **** szállodai értékesítési asszisztenst keres.

Elvárások:

  • szállodai területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás (vizsga nem elegendő,
  • tárgyalóképes tudás szükséges)
  • preciz munkavégzés, rugalmasság
  • jó megjelenés, ápolt külső

Feladat

  • az értékesítési vezető munkájának aktív támogatása
  • a komplexum értékesítése cégek, rendezvényszervezők és tréningszervezők
  • számára
  • adminisztrációs feladatok
  • a szálloda ajánlatainak rendszeres feltöltése és aktualizálása különböző
  • online felületeken
  • új partnerek felkutatása, kapcsolattartás meglévő partnerekkel

A Hotel Villa Völgy **** szállodai értékesítési vezetőt keres.

Elvárások:

  • középfokú angol és/vagy német
  • tárgyalóképes nyelvtudás szükséges
  • precíz munkavégzés, rugalmasság

Feladat

    számára
  • a szálloda ajánlatainak rendszeres feltöltése és aktualizálása különböző online felületeken
  • recepción dolgozó kollégák irányítása, eligazítása

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)