Finommechanikai műszerész munkatársat keresünk a Stühmer Kft.-hez

Stühmer Kft.
Maklár
2021. 11. 12.

Magyarország egyik vezető csokoládégyártó cége keres két műszakos munkarendbe finommechanikai munkák iránt érdeklődő, műszaki beállítottságú

Finommechanikai műszerész kollégát.

Feladatok

  • üzemviteli munkavégzés és tervszerű karbantartás
  • élelmiszeripari, nagy teljesítményű, új technológiájú csomagológépek üzemeltetése
  • finommechanikai és elektromos munkák elvégzése
  • mechanikai problémák időbeni felismerése és megoldása
  • tervezett karbantartási munkák elvégzése

Elvárások

  • élelmiszeripari csomagológépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • magabiztos, önálló munkavégzés
  • precizitás
  • lojalitás
  • stressz-tűrő képesség
  • felelősségteljes munkavégzés (élelmiszeripari terület, nagy értékű gépek, prémium minőségű termékek előállítása)

Amit kínálunk

  • egyedi szakmai fejlődés, mely Magyarországon egyedülálló lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Maklár (Heves megye, Eger mellett)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott