Értékesítési vezető pozíció betöltésére munkatársat keres nagy múltú gépipari vállalkozás

Megbízónk, nagy múltú, magyar tulajdonban lévő gépipari vállalkozás munkatársat keres ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ pozíció betöltésére

Az ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ a cég menedzsmentjének fontos tagja, fő feladata a vállalkozás értékesítési-kereskedelmi tevékenységeinek irányítása.

Munkavégzés helye: Eger

Feladatok

  • eladási statisztikák nyomon követése, piaci elemzések kiértékelése és riportálása az ügyvezető felé,
  • értékesítési partnerek felkutatása, folyamatok fejlesztése,
  • partneri kapcsolatok kezelése, értékesítés növelése, új vevők szerzése,
  • szerződések és keretszerződések megkötése, élő szerződések kontrollja,
  • hosszútávú partneri kapcsolatok megalapozása,
  • ajánlatok készítése,
  • versenytársak tevékenységének nyomon követése,
  • értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása: a vevők felkutatásától a kifizetésig bezárólag.

Elvárások

  • kereskedelmi/gazdasági végzettség,
  • erős kereskedelem/értékesítés orientált szemlélet,
  • jó kommunikációs készség, kiváló konfliktuskezelés
  • dinamikus, strukturált, következetes munkavégzés
  • erős szervezői és irányító készség
  • kiváló német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség egy nagy múltú, sikeres és jövőorientált családi vállalatnál
  • innovatív környezet, kiváló, sokoldalú csapat
  • változatos, szerteágazó és kihívást jelentő feladatok és fejlődési lehetőség
  • gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, a tapasztalat megbecsülése
  • versenyképes bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános