Nyomdaiparban és grafikai tervezésben jártas munkatársakat keresünk Egerben

Garamond 91 Kft.

Dekoratőr

Munkavégzés helye: Eger

2019. 08. 08.

Cégünk nyomdaipari és dekorációs cég.

Digitális nyomtató kezelésében, vagy dekorációban jártas munkatársat keresünk, aki kezeki a digitális széles formátumú nyomtatókat és fel is dolgozza a kinyomtatott anyagot. Emellett részt vesz a dekorációs munkák kivitelezésében.

Feladatok

  • a céghez bejövő dekoros munkák fogadása és feldolgozása
  •  a cég plotter nyomtatóin kinyomtatja
  • feldolgozza a nyomatot (pl. szétdarabolja, táblára vagy autóra ragasztja)
  • a nyomtatók kezelése
  • a nyomtatók karbantartása
  • alapanyagok nyilvántartása, rendelése

Elvárások

  • Technikai érdeklődés (gépek kezelése és minimális karbantartás)
  • Pontosság, koncentrált figyelem
  • Jó ha van dekoros végzettség, vagy gyakorlat (nek kizáró, ha nincs)

Előnyök

  • Kreatív munkakör
  • Változatos feladatok
  • Jó csapat
  • Rugalmas főnökök

Amit kínálunk

  • Sikerélmény, alkotói légkör, stabil munkahely, normális fizetés, sok munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános