Kereskedelem, értékesítés

Értékesítési képviselő-Üzletkötő munkalehetőség azonnali munkakezdéssel

Munkavégzés helye: Országosan
2018. 11. 30. 14:40

Fémfeldolgozó iparban több mint 30 éve stabilan működő, acéltermékeket gyártó és elektrosztatikus porfestéssel foglalkozó egri cég, családias értékesítési csapatába keres energikus, jó kapcsolatteremtő képességekkel rendelkező

Értékesítési képviselő-Üzletkötő

kollégát.

Feladatok:

FŐBB FELADATOK:

  • Termékeink és szolgáltatásaink értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása és szerződtetése
  • Piackutatás,piaci lehetőségek kiaknázása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Problémakezelés és megoldás

Elvárások:

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Minimum középfokú végzettség: érettségi
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • Fémipari területen szerzett min. 2-3 éves értékesítési/szakmai tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód,
  • önállóság, megbízhatóság
  • Érdeklődés a szakma iránt
  • Szakmai igényesség az elvégzett munkához

Előnyök:

  • Fémiparban kereskedelmi vagy gyártói területen szerzett értékesítési tapasztalat (előny, ha élő kapcsolatrendszerrel rendelkezik)
  • Szakirányú  végzettség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés (alapbér + jutalék)
  • Béren kívüli juttatások (céges telefon)
  • Dinamikus, fiatalos, kreatív csapatban való munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.